Polski

80000 zgonów spowodowanych szczepieniami koronnymi

Biegły zakłada w odniesieniu do Niemiec 80000 zmarłych i 4 miliony innych ofiar szczepień w wyniku korony obowiązkowe szczepienia.

Profesor dr Stefan Hockertz jest immunologiem i toksykologiem. W jednym z wywiadów krytykuje on masowe szczepienia koronne, rzekomo zaplanowane przez rząd niemiecki, i opisuje je jako celowe uszkodzenie ciała (1, 2). Hockertz zwraca również uwagę, podobnie jak wielu innych ekspertów, że to szczepienie mRNA corona jest interwencją inżynierii genetycznej, która zmienia ludzki genom (3).

Wywiad wideo z profesorem Hockertzem został teraz usunięty z YouTube, podobnie jak wiele filmów krytycznych o środkach korony. Można go jednak uzyskać w hosterze wideo Bitchute (1).

Pod koniec wywiadu Hockertz mówi o konkretnych skutkach masowych szczepień koronacyjnych dla ludności Niemiec – ponad 80 milionów ludzi. Oto odpowiedni fragment:

„W żadnym wypadku te systemy nośne nie powinny stanowić zagrożenia dla ludzi – celowo nie mówię „dla pacjenta“, ponieważ to nie pacjent, to zdrowy człowiek, który je otrzymuje – nie powinny stanowić zagrożenia dla ludzi.

Z naszych rozważań wiemy teraz, że szczepionka, która nie została przetestowana zgodnie z zasadami sztuki – stanu techniki, jak mówimy – i która w związku z tym nie była testowana przez okres 5-8 lat, a w szczególności została odpowiednio przetestowana przedklinicznie – tzn. przed kliniką – (to) musimy spodziewać się szkód po szczepieniu. Musimy liczyć się z tym, że choćby z powodu zanieczyszczeń – nie chcę nawet mówić o tym, w jakim stopniu DNA czy RNA mogą tu powodować raka. Są to skutki długoterminowe. Chciałbym porozmawiać o efektach krótkoterminowych. W jaki sposób, na przykład, te zanieczyszczenia mogą spowodować szkody spowodowane szczepieniami u około 5% populacji lub u 5% osób, które są szczepione.

I jest to liczba, której nie wymyśliłem, ale jest to realistyczne oszacowanie, które znamy z obszarów statystycznych, jak często mogą wystąpić skutki uboczne. 5 % wydaje się obecnie niskie, a „szkody spowodowane szczepieniem“ oznaczają, że może dojść do nadmiernej reakcji układu odpornościowego, tzw. burzy cytokinowej, że mogą wystąpić fałszywe reakcje, reakcje krzyżowe, cokolwiek.

Ale jeśli teraz weźmiemy pod uwagę, że 80 milionów szczepień ma być wykonanych w bardzo krótkim czasie. że Federalne Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, panie pośle Spahn, zamówiło 80 milionów dawek szczepionki – szczepionki, która nie została jeszcze zatwierdzona. A my mamy tylko 5% uszkodzeń szczepionki. W ten sposób – i mam nadzieję, że publiczność może liczyć na 4 miliony osób ze szkodami spowodowanymi szczepionką. To 4 miliony razy więcej uszkodzeń ciała. To jest 4 miliony razy, wiedząc, że szczepionka nie została prawidłowo przetestowana po trzech miesiącach celowego uszkodzenia ciała. To jest przestępstwo karne.

Jeżeli możemy teraz dalej zakładać i akceptować, że w przypadku tych szkód spowodowanych szczepionką, w przypadku tych 4 milionów osób, które zostały umyślnie zranione, można oczekiwać ekstrapolacji (około) 0,1% ofiar śmiertelnych – zaczynając od nich wszystkich teraz – to musimy liczyć się z tym, że jeżeli Federalne Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podejmie taką decyzję, to będziemy musieli liczyć się z tym, że szczepionka zostanie wykorzystana do zapobiegania śmierci osoby, która została umyślnie zraniona, Zmuszanie 83 milionów ludzi do przeprowadzenia szczepień na podstawie przepisów dotyczących sytuacji kryzysowych – i o tym właśnie mówi się – oznacza, że jeżeli tylko 0,1 % z nich umrze na skutek tego szczepienia, a jest to całkiem realistyczne, nawet przy zastosowaniu szczepionki, która została przetestowana lepiej niż tylko trzy miesiące w placówkach przedklinicznych, to mamy 80 tysięcy zgonów. (…)

80000 zgonów to eksterminacja takiego miasta jak Konstancja. Albo Bamberga. I tu muszę powiedzieć: Jeśli zrobię to ze świadomością, że taka szczepionka jest źle przetestowana, źle przyjęta i zgadzam się na wymazanie małego miasteczka, takiego jak Konstancja czy Bamberg, to nie ma na tym świecie ani jednego powodu, dla którego miałbym to uzasadniać.

Z pewnością nie jest to pandemia na skalę krajową ogłoszona ze strachu i paniki, której już nie mamy. Jeśli chodzi o głowę, będziemy mieli 600 lub 800 zarażonych osób, które nie są nawet chore, ale są zarażone. I za to jestem gotów zaakceptować zniszczenie takiego miasta jak Constance. Bardzo interesują mnie argumenty BMI, Instytutu Roberta Kocha i Instytutu Paula Ehrlicha.“

Biznesmen szczepień Bill Gates, zgodnie z własnymi wypowiedziami w wywiadzie telewizyjnym, liczy na „tylko“ 700000 ofiar – „skutków ubocznych“ – na całym świecie z powodu masowych szczepień koronnych (4). Według Gatesa koszty odszkodowań powinny być ponoszone przez poszczególne państwa, a więc ostatecznie przez samą ludność, a nie przez przemysł produkujący szczepionki.

Referencje

(1) https://www.bitchute.com/video/f3lFpySmT806/

(2) https://www.rubikon.news/artikel/die-zwangsimpfung

(3) https://www.rubikon.news/artikel/versteckte-genmanipulation

(4) http://blauerbote.com/2020/05/12/cnbc-video-bill-gates-rechnet-mit-700000-opfern-durch-corona-impfung/

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

German original here….

Check out „250 expert opinions on the Corona crisis“ (German)…

Spendenkonto für die Gerichtsverfahren gegen den Stern/Bertelsmann-Konzern

Kommentar hinterlassen